На прикінці вересня та упродовж жовтня 2023 року команда MultiEd проводила онлайн заходи із поширення результатів проєкту.
30 вересня відбулась міжнародна онлайн конференція “Багатомовна освіта: перспективи для України”. Конференцію відкрила модератор конференції, європейський координатор проекту Олександра Головко (Тартуський університет). Державний експерт МОН України Олександра Лактіонова представила інформацію про інституційні кроки до якісного викладання, навчання та використання англійської мови у закладах вищої освіти в України. Національний координатор проєкту, Світлана Запольских (Запорізький національний університет) представила результати імплементації проекту та розробку і впровадження стратегій багатомовної освіти у ЗВО партнерах. Ганс-Вернер Хунеке (Гейдельберзький педагогічний університет) висвітлив принципи реалізації багатомовної освіти в Німеччині.
У ході конференції учасники обговорили європейський досвід імплементації багатомовної освіти та приділили увагу питанням щодо впровадження сучасник методик навчання іноземних мов на різних етапах навчання в Україні.
Вебінари 13 жовтня, 20 жовтня, 27 жовтня були присвячені позитивному впливу проєкту на навчальну діяльність університетів-партнерів на сучасному етапі та в майбутньому, розробці навчальних програм різних рівнів, специфіці їх впровадження, основних труднощах і способах їхнього подолання. Спікери з університетів партнерів поділилися досвідом із застосування онлайн технологій навчання, методології CLIL, а також особливістю викладання нових курсів, розроблених за період співпраці консорціуму: «Мова, культура, суспільство», «Академічне письмо», «Інфомедійна грамотність та критичне мислення» та онлайн курсу для вчителів «Методологія CLIL».
Заключний вебінар 30 жовтня «За межами MultiEd» був спрямований на інтернаціоналізацію освіти та популяризацію програми Erasmus + в Україні. Спікерами виступили, проектний менеджер Національного офісу Еразмус в Україні, Катерина Жданова із доповіддю «Кооперація з європейськими університетами в рамках програми Erasmus+». Координатор проекту MultiEd Олександра Головко (Тартуський університет, Естонія) поділилася власним досвідом розробки проєктів «Написання Erasmus+ проекту: Черпаємо ідеї з повітря». Чотири паралельні сесії вебінару були присвячені особливості написанню міжнародних проектів Erasmus+ К2, Erasmus+ KA171 та міжнародному досвіду співпраці університетів партнерів.
Учасники вебінару отримали поради щодо визначення стратегічної мети та завдань написання проектів Erasmus+.
Висока відвідуваність вебінарів та активність учасників свідчить про зацікавленість українських освітян у методології CLIL як інструментові поширення багатомовності в Україні та інтеграції країни до європейського освітнього простору.
За результатами проведених заходів представники TESOL-Україна видали учасникам 658 сертифікатів. З реєстраційними номерами сертифікатів можна ознайомитися на сайті Громадської організації «Асоціація викладачів англійської мови “TESOL – Ukraine”» http://www.tesol-ukraine.com/.